İnovaLİG 2019 Başvuruları Hk.

TÜM İHRACATÇI BİRLİKLERİ
Genel Sekreterlikleri

ANKARA – ANTALYA – BURSA – DENİZLİ – ERZURUM – GAZİANTEP - GİRESUN – İSTANBUL - İZMİR – MERSİN – TRABZON

Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve her yıl ülkemizin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG programı bu yıl 6. kez gerçekleştirilecektir. İnovaLİG ile şirketler hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışmakta hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı bulmaktadır. İnovaLİG sayesinde firmalarımız, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip ederek orta ve uzun vadeli inovasyon vizyonlarını geliştirmektedirler.

TİM'in uluslararası yönetim danışmanlığı firması IMP³rove Academy işbirliğiyle gerçekleştirdiği İnovaLİG'e ilk yıl 460, 2015 yılında 488, 2016 yılında 761, 2017 yılında 971 ve geçtiğimiz yıl ise 1216 firma başvurmuştur.

İnovaLİG 2018 şampiyonları 5 farklı kategoride ödüllerini, Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle onurlandırdıkları Türkiye İnovasyon Haftası'nda almanın gururunu yaşarken, başvuran ve IMP³rove anketini tamamlayan tüm firmalar dünyada 80 ülkeden 7.500 küresel firmanın yer aldığı sistem içerisindeki konumlarını ücretsiz olarak kıyas analizi raporu ile görme şansına sahip olmuştur.

Bu kapsamda firmalarımızı hem yıllar itibariyle inovasyon gelişimlerini takip etmesi, hem de inovasyon alanında edindiğimiz uluslararası tecrübeye ortak olmaları için 30 Haziran 2019 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2019'a ücretsiz olarak katılmaya davet etmekteyiz.

Bilgileri ile İnovaLİG 2019'a ilişkin duyurunun birlikleri web sitesi ve sosyal medya platformlarında paylaşılması ve üyelerinize duyurulması hususunda gereği rica olunur.

Prof. Dr. Kerem Alkin
Genel Sekreter

İlgili Dosyalar

inovalig.pdf424,00 KB