LA Textile Show 2019 Milli Katılım Duyurusu

ULUDAĞ TEKSTİL İHRACATÇILARI BİRLİĞİ ÜYELERİ'NE
SİRKÜLER NO: 527

 

Dünyanın her bölgesinden gelen giyimlik kumaş alıcılarının ziyaret ettiği LA Textile Show Fuarı'na 06 - 08 Mart 2019 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları tarafından milli katılım organizasyonu ve Türkiye Tanıtım Standı etkinliği düzenlenecektir.

Söz konusu fuar giyimlik kumaş ve aksesuar üreticilerine yöneliktir. California' nın önemli tekstil ve moda destinasyonlarından olan California Market Center'da yılda iki kere düzenlenmektedir. Ekim 2018 fuarına yaklaşık 172 firma katılım sağlamıştır. Fuarı sadece tekstil sektöründeki profesyoneller ziyaret edebilmektedir.,

LA Textile Show Fuarı'nda milli katılım organizasyonu içinde Türkiye Tanıtım Standı kurularak sektörümüz en iyi şekilde temsil edilecek ve standımız ziyaretçilerin uğrama noktası olacaktır. Milli katılım çatısı altında fuara katılan firmalarımız için aşağıdaki avantajlar sunulmaktadır.

​· Firmalarımızın dağınık katılımı yerine tüm firmalarımız bir arada pavilyon olarak katılım gerçekleştirecektir. Böylelikle gerek aksesuar, gerek kumaş alanındaki üretimimizle birçok alanda dünyada lider konumda bulunan ülkemiz birlikte bir güç olarak temsil edilecektir.
· Fuar alanında reklamlar verilecektir.
· Ziyaretçilerimize dağıttığımız kitapçıklarda ve web sayfamızda firmalarımıza iletişim bilgileri ile yer verilecektir.
· Yılda 4 defa yayınladığımız ve dünyanın önemli ticaret merkezlerinde dağıtımı sağlanan TFF Magazine (www.tffmagazine.com) dergimizde firmalarımızın röportajlarını yayınlayarak alıcıların firmalarımızı daha yakından tanıması sağlanacaktır.

Standart donanımlı standımızın paket satış fiyatı 3.780 $'dır. Her firma için 200 sqft ( yaklaşık olarak 18 m2 ) stand tahsis edilecektir. Amerika hedef ülke olması nedeni ile desteğe esas tutar Bakanlık tarafından metrekare başına belirlenen toplam tutarın %70'i kadar olmaktadır. Milli katılım kapsamında sadece 10 adet stand bulunması nedeni ile katılımcı firmaların başvuru sırası ve ödeme tarihleri göz önünde bulundurulacaktır.

Anılan fuara Birliğimiz tarafından gerçekleştirilecek olan Türkiye Milli Katılım Organizasyonu ile katılmak isteyen firmaların aşağıda yer alan başvuru bağlantısına girerek formu online olarak doldurmaları ve fuar katılım ücretini yine aşağıda verilen Birliğimiz ABD DOLARI hesabına yatırarak ilgili başvuru formunda yer alan hesap belgesi yükleme alanına dekontun bir kopyasını yüklemeleri gerekmektedir. Fuar katılım bedeli katılımcı firma hesabından Birlik hesabına banka havalesi şeklinde yapılmalıdır.

Katılımcı firmaların Türkiye Milli Standına yerleştirilmeleri aşağıdaki kriterler sırasıyla göz önüne alınarak Birliğimizce gerçekleştirilecektir:

1) Fuarlara Birliğimiz organizasyonu ile daha önceki yıllarda katılım sağlayıp sağlamama ve eski katılım sayıları

2) Katılım ücretinin zamanında ödenmesi

Bilgileri ve gereği rica olunur.

e-imzalıdır
Tansu SİNAĞ
Genel Sekreter V.

 

Ödemeler için Birliğimizin USD banka hesap numarası:
USD HESAP NO :
00158048012268401
IBAN NO : TR820001500158048012268401
Başvuru Bağlantısı: https://bit.ly/2QhCjWf