La Textile Show Ekim 2019

ULUDAĞ TEKSTİL İHRACATÇILARI BİRLİĞİ ÜYELERİ'NE
SİRKÜLER NO: 238

 

Dünyanın her bölgesinden gelen giyimlik kumaş alıcılarının ziyaret ettiği LA Textile Show Fuarı'na 02-04 Ekim 2019 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları tarafından milli katılım organizasyonu düzenlenecektir.

Söz konusu fuar giyimlik kumaş ve aksesuar üreticilerine yöneliktir. California' nın önemli tekstil ve moda destinasyonlarından olan California Market Center'da yılda iki kere düzenlenmektedir. Fuarı sadece tekstil sektöründeki profesyoneller ziyaret edebilmektedir.

Standart donanımlı standımızın paket satış fiyatı 3.150 $'dır. Her firma için 200 sqft (yaklaşık olarak 18 m2 ) stand tahsis edilecektir. Amerika hedef ülke olması nedeni ile desteğe esas tutar Bakanlık tarafından metrekare başına belirlenen toplam tutarın %70'i kadar olmaktadır.

Anılan fuara Birliğimiz tarafından gerçekleştirilecek olan Türkiye Milli Katılım Organizasyonu ile katılmak isteyen firmaların aşağıda yer alan başvuru bağlantısına girerek formu online olarak doldurmaları ve fuar katılım ücretini yine aşağıda verilen Birliğimiz ABD DOLARI hesabına yatırarak ilgili başvuru formunda yer alan hesap belgesi yükleme alanına dekontun bir kopyasını yüklemeleri gerekmektedir. Fuar katılım bedeli katılımcı firma hesabından Birlik hesabına banka havalesi şeklinde yapılmalıdır.

Katılımcı firmaların Türkiye Milli Standına yerleştirilmeleri aşağıdaki kriterler sırasıyla göz önüne alınarak Birliğimizce gerçekleştirilecektir:

1) Fuara Birliğimiz organizasyonu ile daha önceki yıllarda katılım sağlayıp sağlamama ve eski katılım sayıları
2) Katılım ücretinin zamanında ödenmesi

Bilgileri ve gereği rica olunur.

e-imzalıdır
Mümin KARACAKAYALILAR
Genel Sekreter

 

Ödemeler için Birliğimizin USD banka hesap numarası:
USD HESAP NO : 00158048012268401
IBAN NO : TR820001500158048012268401
Başvuru Bağlantısı: http://bit.ly/2WIU9RT