Üye Bilgileri Güncelleme

Değerli Üyemiz,

 

Malumları olduğu üzere; siz değerli üyelerimiz ile iletişim kurulması açısından e – birlik sistemi veri tabanında yer alan iletişim bilgileriniz, hem Birliğimiz hem de üst kuruluşumuz Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından birincil kaynak olarak kullanılmaktadır.

 

Bu itibarla, TİM ve Birliklerimizce yapılan Genel Kurul ve üst düzey katılımlı muhtelif toplantıların organizasyonu için firmanız üst düzey yetkilileri ile doğrudan iletişim sağlanabilmesi, bunun yanında mevzuat değişiklikleri, alım heyetleri, ticaret heyetleri ve fuarlar, ihracata yönelik kredi ve destekler/teşvikler, ihracatçılara hususi damgalı pasaport (yeşil pasaport) verilmesi, eğitimler ve benzeri pek çok konudaki duyurularımız ve toplantı davetlerimizin Firmanızın ilgili yetkilisine doğrudan ulaşabilmesi ve bu bilgilerin güncel olarak tutulması büyük önem taşımaktadır.

 

Bu itibarla, aşağıda yer alan link üzerinden veri tabanımızdaki iletişim bilgilerinizi görüntüleyebilir, yıllık aidat borcunuzu sorgulayabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi Firma Yetkililerinizin iletişim bilgileri ile birlikte “Üye Bilgileri Güncelleme Formu” nu doldurarak güncellenmek üzere bize iletebilirsiniz.

 

Saygılarımızla,

Üye Hizmetleri Şubesi

 

T: 0 (224) 219 10 00 (Dahili 1356 - 1352)

E: uyelik@uib.org.tr

 

Üye Aidat Borçlarınızı Görüntülemek İçin Tıklayınız